Hírek
vissza
2014/917

Őrült meccsen 8 gól és Fulham vereség

Fordulatos mérkőzésen 5:3-ra alulmaradt a Fulham FC a Nottingham Forest otthonában a Championship 7. fordulójában szerdán este. Király Gábor végig védte a londoniak hálóját.

Már a 9. percben vezetést szerzett a listavezető tizenegyesből, majd a 21. percben már 2:0 állt az eredményjelzőn. A félidő vége előtt azonban Mc Cormak betalált, így 2:1-el fordultak a csapatok.  Az 50. és 60. perc között a „fehéreknek” állt a zászló, ugyanis Rodallega majd ismét Mc Cormak volt eredményes. (2:3) Ám még fél óra volt a végéig és nem bírta a top formában lévő hazaiak nyomását a Fulham FC: egy rövidzárlat után röpke 2 perc alatt két  gólt is bekapott, amire a vége előtt nemsokkal összesítésben az 5. találattal tette rá a koronát a Nottingham. Király Gábor végig védett a találkozón.

Gyors iramú változatos mérkőzésen, mindkét csapat a támadásra helyezte a hangsúlyt, a jobban koncentráló hazai csapat nyert végül, így a Fulham FC továbbra is 1 ponttal a Championship utolsó helyén áll.

Nottingham Forrest- Fulham FC: 5:3 (2:1)