Hírek
vissza
2014/1220

Győzött a Fulham

Jó kis karácsonyi ajándékot szerezve szurkolóinak 4:0-ra nyert a Fulham hazai pályán, szombaton délután a Sheffield Wednesday ellen az angol másodosztályban.

Kit Symons két helyen változtatott a legutóbbi leedsi idegenbeli győzelem után, Király Gábor helyére az egy meccses eltiltását letöltő fiatal Bettinelli állt a kapuba, és visszatért a betegségből felépülő csapatkapitány Scott Parker.
Jól állta a vendég-rohamokat a szombat délutáni bajnokin a Fulham, mígnem a 34. percben vezetést nem szerezett, aztán a 45. percben már 2:0 állt a Craven Cottage eredményjelzőjén. A második félidőben ugyanennyit rúgtak a fehérek, a negyedik találat a hosszabbításban büntetőből született.

Fulham-Sheffield Wednesday 4:0(2:0)

Sky Bet Championship, dec 20. 15 óra
Craven Cottage, London 21123 néző
gólszerző : McCormack 34'; Hutchinson 45'; Christensen 67'; Woodrow (büntetőből) 90'+3
vezette: Mike Jones

Fulham: Bettinelli; Grimmer, Bodurov, Hutchinson, Stafylidis; Parker; Christensen, Fofana (George Williams 64'); Ruiz (Roberts 87'); Rodallega (Woodrow 82'), McCormack
Kispad: Kiraly, Zverotic, Burn, Hyndman
Manager: Kit Symons
Sheffield Wednesday: Westwood; Palmer, Lees, Loovens (Dielna 71'), Mattock (Drenthe 45'); Maguire, Lee (Nuhiu 45'), Josè Semedo, McGugan, Helan; May; kispad: Kirkland, McCabe, Maghoma, Lavery
Manager: Stuart Gray

A Fulham 28 ponttal 13. az angol másodosztály tabelláján. Legközelebb december 26-án a listavezető A.F.C. Bournemouth otthonában lépnek pályára 15 órától.